Inkasso Plus Sp. z o.o.
ul. Sowińskiego 46
40-018 Katowice
tel. (32) 728 77 00
fax (32) 728 77 88

info@inkasso-plus.pl

 

 

  Jesteś naszym klientem?


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Windykacja na PLUS!
Nasza oferta jest stale udoskonalana i dostosowywana do coraz to nowych potrzeb Klientów, a Państwa oczekiwania są dla nas ważną wskazówką wyznaczająca kierunki dalszego rozwoju. Prosimy o opinie i komentarze na interesujące Państwa tematy związane z problematyką zarządzania należnościami i ich skutecznego dochodzenia. Żadne z Państwa pytań i wątpliwości nie pozostanie bez odpowiedzi.


Naczelne zasady naszej strategii to: działać sprawnie, informować szybko, odciążać Klienta. U nas znajdą Państwo wyłącznie fakty.


Klienci Inkasso Plus mają możliwość całodobowego dostępu on-line do systemu informującego o aktualnym statusie spraw powierzonych do obsługi w Inkasso Plus. 


!!! WAŻNE !!!

Informujemy, że w dniu 23 czerwca 2015 r. zarejestrowaliśmy zgłoszenia od osób, które otrzymały wiadomości poczty elektronicznej będące próbą oszustwa. Wiadomości zatytułowane "Sprawa pilna - [nazwa firmy]" zawierają wezwanie do zapłaty powołujące się na nieistniejące faktury, fikcyjne kwoty oraz spreparowane numery klientów. Wiadomości te posiadają również załączniki, w których znajduje się potencjalnie szkodliwe oprogramowanie. Fałszywe wiadomości można rozpoznać poprzez to, że zawierają one załączniki o rozszerzeniach *exe i *zip.

Informujemy odbiorców takich wiadomości, że Inkasso Plus Sp. z o.o. nie jest ich rzeczywistym nadawcą oraz, że nie zostały one wysłane z serwerów znajdujących się pod kontrolą naszej firmy. Przestrzegamy odbiorców takich wiadomości przed otwieraniem załączników oraz przed dokonywaniem płatności na podstawie tych wiadomości. Dla bezpieczeństwa taką wiadomość należy usunąć bez otwierania załączników, a na komputerze mieć zainstalowany aktualny program antywirusowy.